Kontakt os

Telefon: +45 64 73 16 00
Telefon Holbæk: +45 51 44 75 90
E-mail: info@printtechno.dk
Lager e-mail: lager@printtechno.dk
CVR-nr: 27665381

Pengeinstitut:
Sparekassen Sjælland Fyn,
Erhvervs center Odense

Hovedadresse:
Jegstrupvænget 355,
DK-8310 Tranbjerg J

Lager:
Print-Techno ApS
Agerbakken 10 D,
DK-8362 Hørning

Skriv til os

Medarbejdere

Kim Hassing

Salg
Mobil: +45 23810510
E-mail: kim@printtechno.dk

Carsten Bæk

Salg maskiner
Mobil: +45 40144870
E-mail: carsten@printtechno.dk

Klaus Rasmussen

Salg forbrugsvarer Sjælland m.v.
Mobil: +45 40457767
E-mail: klaus@printtechno.dk

Aage Hassing

Bogholderi
Mobil +45 28122869
E-mail: bogholderi@printtechno.dk

Jan Andersen

Afd. Leder rammeopspænding, rammeopspænding & lager
Mobil: +45 51447590
E-mail: lager@printtechno.dk

Tine Moldt Mousing

Afd. Leder Administration & lager Hørning
Mobil: +45 25727233
E-mail: tine@printtechno.dk

Bo Sørensen

Rammeopspænder
Mobil: +45 51447590
E-mail: lager@printtechno.dk
Scroll til toppen

Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.